Agjencia Zhurnal.mk

Milot Ahmeti, menaxheri më i ri i estradës

Emra të shumtë tashmë dita-ditës po i shtohen tregut muzikor.

Me shtimin e artistëve të rinj, është normale që të rritete edhe numri i menaxherëve të tyre, të cilët shpesh janë çelësi i suksesit për një karrierë të suksesshme.

Këtë rrugëtim ka nisur edhe 23-vjeçari nga Gjilani, Milot Ahmeti.

Ai tashmë ka marrë në menaxhim disa artistë, gjersa ka treguar se deri më tani është i kënaqur me mënyrën se si po i menaxhon.

“Megjithëse tregu muzikor tani ka vështirësitë e veta, mendoj se e rëndësishmja për një artist është menaxhimi, ndaj dhe unë jam kujdesur dhe po mundohem të menaxhoj si duhet ata që ma kanë besuar punën e tyre, ka thënë Milot për Telegrafin.

Nga vendossshmëria në punë, Ahmeti duket shumë premtues për të ardhmen e personazheve të njohur të showbizit shqiptar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...