Agjencia Zhurnal.mk

Milot Rashica feston ditëlindjen, kështu e uron e fejuara e tij

Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica po feston 23 vjetorin e lindjes. Ka qenë bashkëshortja e tij ajo e cila e ka uruar përmes dy fotografive të publikuara nga pushimet e mëhershme në Paris.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, të dëshiroj të gjitha të mirat.

Unë jam shumë mirënjohëse për çdo gjë që më bën gruan më të lumtur në botë. Të dua më shumë sesa fjalët mund të thonë”, ka qenë urimi i Belkiz për të fejuarin e saj.

Belkiz Kera dhe Milot Rashica ka vite që janë fejuar, ndërsa patën organizuar një festë me familjarët e ngushtë. Belkiz Kera e tregon gjithmonë mbështetjen e madhe ndaj futbollistit, ku është tifozja më e flaktë e tij në çdo ndeshje që ai zhvillon.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...