Agjencia Zhurnal.mk

Mimoza ‘ndez’ rrjetin, vishet në fustan të tejdukshëm

Mimoza Mustafa është këngëtarja shumë pëlqyer kosovare.

Ajo u bë pjesë e skenës muzikore para shumë viteve dhe gjithmonë ishte një ndërmë të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.Këtë kohë ajo tani po merr pjesë në xhirmie të shumta për festat e fundvitit.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan transparent dhe e rregulluar kështu Mimoza po duket si një 20-vjeçare.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...