Agjencia Zhurnal.mk

Ministri Filipçe: Gjithë qytetarët që udhëtojnë nga Azia do të kontrollohen reptësisht

Shkup, 26 janar – Të gjithë qytetarët që udhëtojnë nga shtetet aziatike dhe që do të aterojnë në aeroportin e Shkupit do të kontrollohen reptësisht nga autoritetet, këtë e ka konfirmuar ministri i shëndetësisë Venko Filipçe gjatë një konference për media ku ka folur mbi rezikun që është përhapur nga virusi Korona.(zhurnal.mk)

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...