Ministri gjerman Rot shprehu ngushëllime për viktimat në zjarrin në Tetovë

Berlin, 9 shtator  – Ministri gjerman për Evropë, Mihael Rot në një postim në Tuiter shprehu ngushëllime për familjet dhe të afërmit e viktimave në zjarrin e mbrëmshëm në spitalin modular në Tetovë.

 

“Tragjedi e tmerrshme në Tetovë, Maqedonia e Veriut. Ngushëllimet tona të thella shkojnë  te familjet dhe miqtë e viktimave  të cilët i humbën jetët e tyre. Mendimet tona janë me të lënduarit”, citoi Rot në postimin në Tuiter. 

Related posts

Kushtet për hyrje në Greqi vazhdohen deri më 27 gusht

Z H

“Treni evropian” sonte mbërrin në stacionin hekurudhor të Shkupit

Redaksia

Takim Mariçiq –Gjonaj në Tiranë: Ndajmë vizion të përbashkët për rajon të zhvilluar

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com