Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ministri Hoxha në takim pune për të njohur në detaje punën e Ministrisë së Bujqësisë

Shkup, 1 shtator – zhurnal.mk – Ministri i ri i Bujqësisë, Arjanit Hoxha sot ka realizuar takim pune me këshilltarët shtetëror, drejtorët e departmenteve dhe shefat e departmenteve njësive në kuadër të Ministrisë, informon Zhurnal.

Në takim së bashku me Hoxhën, kanë marë pjesë edhe sekretari shtetëror, Nevruz Çeliku, si dhe shefi i kabinetit Dritan Ramadani.

Në këtë takim, ministri Hoxha është njohur nga afër me detaje për punën e ministrisë.

Ministri Hoxha premton se do të vazhdojnë të punojnë së bashku me përkushtim, me qëllim që të zhvillohet sa më tepër bujqësia.

https://www.facebook.com/h.arjanit/posts/2745125272393211?tn=-R

Postime të ngjashme

Vaksina, Sofijanova: Na mbron nga virusi korona

R Zh

Gjorgjia Sajkoski do ta udhëheqë shtabin zgjedhor të VMRO-DPMNE-së në zgjedhjet e ardhshme lokale

R Zh

Komunës së Çairit / Deri më tani janë vaksinuar 91 mësimdhënës/e dhe 58 edukatore

R Zh

Bullgari, konstituimi i kuvendit më 15 prill

R Zh

Zjarrfikësit e Shkupit vaksinohen kundër Covid-19

R Zh

“Drejtësia” s’do marrëveshje me sopotasit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...