Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ministri Shaqiri priti në takim përfaqësues nga kompania franceze Indemia: Diskutohen proceset inovative dhe teknologjike

Zhurnal Ads

Shkup, 19 tetor – Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Jeton Shaqiri sot ka pritur në një takim pune përfaqësues nga kompania franceze Indemia ndërsa bashkë me to në takim ka qenë dhe atashehu për siguri në ambasadën franceze.

“Sot, realizuam takim pune me përfaqësuesit e kompanisë franceze “Indemia”: Izabel Lauzon, Andrea Moreti dhe Denis Veret, si dhe me Stefan Ropers, atashe për sigurinë e brendshme në Ambasadën e Francës. U bisedua edhe lidhur me proceset inovative dhe teknologjitë, si dhe mundësitë e bashkëpunimit”, është shprehur kështu pas takimit ministri Shaqiri.

Zhurnal Ads

Sot, realizouam takim pune me përfaqësuesit e kompanisë franceze "Indemia": Izabel Lauzon, Andrea Moreti dhe Denis…

Posted by Jeton Shaqiri on Monday, October 19, 2020
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Jahoski largohet nga BDI, bëhet deputet i pavarur?!

E.E.

Shekerinska – Injac: Anëtarësimi i Maqedonisë së Veriut në NATO, impuls i ri në bashkëpunimin rajonal

E.E.

Spasovski: Kemi plan për natën e 31 dhjetorit

T E

Zv/kryeministri Dimitrov për vizitë pune në Gjermani

E.E.

Brok: Zgjerimi i BE-së nuk anulohet sepse është në interes të përbashkët

T E

Euronews: Sofja po bllokon Shkupin për shkak të problemeve të saj në politikën e brendshme

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...