Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ministri Shaqiri takon ministren Kushi, e uron për pozitën e re

Tiranë, 3 nëntor – Gjatë qëndrimit në Tiranë, ministri Jeton Shaqiri mes takimeve të shumta sot ka pasur një bisedë me ministren e arismi, sportit dhe rinisë Evis Kushi, të cilës dhe i ka uruar për pozitën e re.

Sot, në kuadër të një agjende të ngjeshur pata kënaqësinë të realizoj takim miqësor edhe në Ministrinë e Arsimit, Sportit dhe Rinisë së Republikës së Shqipërisë, ku shfrytëzova rastin për të uruar profesoreshën dhe miken time Evis Kushi për pozitën e re.

https://www.facebook.com/jetonshaqirii/photos/pcb.197917535177206/197917481843878/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Borrell: Nuk kemi për qëllim t’i ndajmë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

R Zh

Zaev, Sasolit / Urgjentisht duhet të zhbllokohet rruga evropiane, por negociatat për identitetin maqedonas nuk janë opsion

R Zh

Darkë e liderëve të Ballkanit Perëndimor me Borrellin javën e ardhshme në Bruksel

R Zh

Xhaferi mori pjesë në Konferencë për digjitalizim, inteligjencë artificiale dhe nevojën për rregullimin e tyre

R Zh

Zhbllokimi i vetos bullgare: BE-ja mund ta bëjë fare lehtë nëse dëshiron, Sofja një satelit i Francës

B L

Studim: Ligjet përgjithësisht të mira dhe të harmonizuara me BE-në, mungon zbatimi i duhur

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...