Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ministri Shaqiri takon ministren Kushi, e uron për pozitën e re

Tiranë, 3 nëntor – Gjatë qëndrimit në Tiranë, ministri Jeton Shaqiri mes takimeve të shumta sot ka pasur një bisedë me ministren e arismi, sportit dhe rinisë Evis Kushi, të cilës dhe i ka uruar për pozitën e re.

Sot, në kuadër të një agjende të ngjeshur pata kënaqësinë të realizoj takim miqësor edhe në Ministrinë e Arsimit, Sportit dhe Rinisë së Republikës së Shqipërisë, ku shfrytëzova rastin për të uruar profesoreshën dhe miken time Evis Kushi për pozitën e re.

https://www.facebook.com/jetonshaqirii/photos/pcb.197917535177206/197917481843878/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Bexhet Musliu

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...