Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ministri Spasovski pozitiv në Covid 19, vendoset në izolim

Shkup, 26 tetor – Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, ministri i punëve të brendëshme Oliver Spasovski ka njoftuar se pas testimit ka rezultuar pozitiv me Covid 19 andaj bën thirrje për kujdes më të madh kurse vet është vendosur në izolim.

‘Të nderuar, do të doja t’ju informoja se pavarësisht nga respektimi i rreptë i masave që unë merrja për mbrojtjen time personale dhe mbrojtjen e njerëzve përreth meje që nga fillimi i pandemisë, sonte mora rezultat pozitiv për Covid 19. Gjendja ime klinike është e mirë, me simptoma të lehta dhe tashmë jam në vetë-izolim në shtëpi, bëni kujdes’, ka shkruar kështu Spasovski.

Postime të ngjashme

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

Afera me vaksinat kineze/ Ivanovska për Zhurnal: Ende po mbledhim informacione

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...