Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ministrja Carovska futet në izolim

Shkup, 11 shkurt – Ministrja e Arsimit dhe Shkencës Milla Carovska për shkak të kontaktit me një person pozitiv është në izolim, informojnë nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës.

Për shkak të kësaj debati publik për maturën shtetërore i organizuar nga Klubi për Çështje Rinore dhe Politikave, që nesër duhet të mbahet, do të marrë pjesë një përfaqësues i MASH-it.

Postime të ngjashme

Në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti pritet 40 minuta

D V

ASH caktoi kandidatin e saj për kryetar të Dibrës

D V

Mot shumë i nxehtë me temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

Punëtorët e ndërtimtarisë punojnë në temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

BESA themeloi nëndegën në Çellopek

D V

Qeveri: Sllavica Kotirova drejtoreshë e re e doganave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...