Mirante arrin për testet mjekësore te Milani

Milani është afër transferimit të Antonio Mirantes, raporton Gianluca di Marizio.

Mike Maignan ka pësuar lëndim dhe do të mungojë për disa ndeshje te Rossonerët.

Kështu, Mirante është aktualisht lojtar i lirë dhe mund t’i bashkohet Milanit pa probleme.

Ish-gardiani i Romës do të rivalizojë Tatarusanun për një vend në portë, derisa të rikthehet Maignan.

Mirante ka arritur tashmë për testet mjekësore te Milani dhe shumë shpejtë pritet prezantimi i tij. 

Related posts

‘Presim të na bëni krenarë në Tokio’ – presidentja Osmani ia dorëzon flamurin shtetëror Ekipit Olimpik të Kosovës

D V

Brazili dhe tri shtete të tjera heqin ankesën nga FIFA, futbollistët lejohen të luajnë këtë javë në Ligën Premier

D V

Sarri: Mos më krahasoni me Mourinhon, te Lazio mund të jap më të mirën time!

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More