Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Miriam Cani me këngë për të birin në njëvjetorin e lindjes

Zhurnal Ads

Sot (e enjte) është një ditë e veçantë për këngëtarët e njohur shqiptarë, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani.

Kjo pasi djali i tyre i vetëm, Duam, feston ditëlindjen e parë.

Me këtë rast, Miriam i ka dedikuar një këngë që mban titullin “Sa shumë të dua”.

“Gëzuar ditëlindjen tënde të parë dashuria ime. Këtë këngë të thjeshtë por të sinqertë mami e këndoi më shumë dashuri. Një dhuratë me tinguj zemre për ty. Të duam Duam”, ka shkruar Cani në një postim të ndarë në Instagram.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet Albani, kurse ky i fundit është përkujdesur edhe për muzikën së bashku me Elgit Dodën.

Kënga tashmë është e disponueshme në platformën YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga publiku.

Përveç Duam, Miriami dhe Albani janë prindër edhe të një vajze të quajtur, Amelia.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Princi Mohammed i dhuron miliona dollarë Kanye për një natë me Kim Kardashian

T E

Kim Kardashian vendos të dhurojë 500 mijë dollarë për fansat

S.B.

Fajt dhe S4MM publikojnë këngën e re “Showtime”

S.B.

Nora Istrefi në fokus linjat trupore përmes fustanit të zi

admin

Kënga e re e Bebe Rexhës dhe Doja Cat edhe në “billboard”-et më të mëdha të New Yorkut

admin

Leonardo DiCaprio mendon se Camila Morrone është vajza e ëndrrave të tij

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...