Agjencia Zhurnal.mk

Miriam Cani shtatzënë, e konfirmon në koncertin e Albanit

Miriam Cani e dha lajmin emocionues gjatë koncertit i cili u mbajt në Prishtinë.

Këngëtari Alban Skënderaj ishte në Prishtinë për ta mbajtur koncertin e radhës i cili mblodhi një numër të madh të të pranishmëve në sallën ‘1 Tetori’, shkruan lajmi.net Supriza më e madhe që çifti zbuluan ishte ajo se po bëhen sërish prindër. Ishte Miriam Cani ajo e cila tregoi këtë lajm emocionues para të pranishmëve.

Dyshja tashmë janë prindër të një vajze dhe në sajë së dashurisë të tyre të madhe shumë shpejtë do të vijë në jetë fëmija e dytë dhe familja Skënderaj po zgjërohet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...