Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Miriami dhe Arilena pozojnë bashkë, ngjajnë me njëra-tjetrën

Miriam Cani dhe Arilena Ara ruajnë miqësinë e tyre tash e sa kohë, ndërsa nuk hezitojnë të shpërndajnë edhe fotografi të përbashkëta për fansat e tyre.

Së fundmi, dy biondet simpatike kanë sjellë një fotoportret, të cilin e kanë publikuar në rrjetet sociale.

Fotografia e publikuar në profilin e Miriamit në Instagram ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime, derisa ajo e ka shoqëruar thjesht me një zemër.

Ndërkohë, Arilena e ka publikuar në InstaStory me mbishkrimin “E ëmbla ime”.

Një pozë të ngjashme, dy këngëtaret e kishin publikuar edhe në vitin 2019, ndërsa asokohe shfaqeshin pa makijazh.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...