Agjencia Zhurnal.mk

Mirsa Kërqeli e lumtur pranë burrit dhe fëmijëve

Mirsa Kërqeli këngëtarja e hitit “Djaloshi im”, tani prej se ka shkuar të jetoj në Kanada nuk është dhe aq aktive në muzikë sikurse përpara.

Vitin që lamë pas ajo u rikthye me një kolazh këngësh të ripërpunuara dhe me disa të reja dhe u mirëprit nga publiku.

Por, tani prapë ka filluar pauza e saj sa i përket paraqitjeve qoftë televizive apo edhe me këngë të reja.

Ndërsa në jetën private Misra nuk është se ka ngecur si në muzikë!

Ajo ka mbushur shtëpinë e saj me një familje jo dhe aq të madhe po me shumë dashuri.

Mirsa tani ka dy fëmijë një djale dhe një vajzë dhe jeton e lumtur me ta dhe me burrin e saj në Kanada.

E së fundmi e shohim Mirsën të duket tejet e lumtur dhe e mbushur me jetë kur në krahë mbanë fëmijët dhe burrin e saj.

Këtë dalje e ka bërë për qejfi këngëtarja me familjen e saj të ngushtë, dhe ja si po duken të gjithë bashkë./InfoKosova/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...