Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mirsa Kërqeli planifikon të rikthehet së shpejti me projekte të reja muzikore

Këngëtarja e njohur nga Gjilani, Mirsa Kërqeli, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.

Ajo po vazhdon të shijojë jetën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, megjithëse ka njoftuar se së shpejti do të rikthehet me prurje të reja.

E njëjta u ka dhënë më shumë hapësirë fansave të pyesin përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’ në Instagram, derisa të shumta ishin pyetjet rreth karrierës profesionale.

E pyetur se kur do të fillojë të këndojë, Kërqeli ka bërë të ditur se së shpejti do të rikthehet në skenë.

“A ke me ja fillu me këndu sërish apo e ke lënë përgjithmonë?”, ka qenë pyetje e drejtuar nga një ndjekës.

Lidhur me këtë nuk mungoi një përgjigje nga Mirsa duke shkruar, “Do të fillojë të këndojë sërish shpejt do të sjellë këngë klipe ‘cover’, gjithçka për ju”.

Mirsa përndryshe është nënë e dy fëmijëve.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...