Agjencia Zhurnal.mk
Kuzhina

Mish pule me oriz

Zhurnal Ads

Shikojeni këtë video dhe vetë gatuani këtë gjellë fenomenale.

E gjitha që duhet të bëni është që të ndiqni veprimet që do t’i shihni në video-xhirim.

E gjitha që duhet të bëni është që të përsërisni veprimet të cilat janë shfaqur.

Përbërësit: fileta pule, oriz basmati, vaj ulliri, kripë, lëng limoni, miell misri, xhenxhefil i grirë imët, hudhër e grirë, qepë, karrota të copëtuara, ve, salcë soje dhe hudhre, piper i bardhë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ekziston mënyra e shpejtë që të arrihet lakra turshi për vetëm 12 orë!

S.B.

Salca tartara

S.B.

Smoothie kundër plakjes

S.B.

Salca tartara

Z H

Bukë e shijshme me patate, kanellë dhe kakao

S.B.

Si t’i piqni patatet në mikrovalë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...