Agjencia Zhurnal.mk

Misovski do ta udhëheq delegacionin në Meçkin Kamen

Shkup, 1 gusht – Delegacionin e Kuvendit me rastin e shënimit të festës kombëtare – 2 Gushti – Dita e Republikës, në Meçkin Kamen në Krushevë do ta udhëheq nënkryetari i Kuvendit Goran Misovski, kumtoi sot pres shërbimi i Kuvendit.

“Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi është në gjendje të mirë shëndetësore, por me rekomandim të mjekëve, i nevojitet pushim shtesë dhe qetësi”, shtojnë nga pres shërbimi i Kuvendit.

Xhaferi më 24 korrik u hospitalizua në Klinikën infektive me simptome të koronavirusit, edhe pse testimet për Kovid-19 rezultuan negative.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!