Miss Blerta Veseli nuk i lë vend imagjinatës teksa ia kthen të pasmet kamerës

Missi kosovar po di të jetë goxha provokuese.

 

Biondina bukuroshe e cila ka rrëbyer titullin “Miss Universe Kosovo 2020”, po shijon pushimet verore.

Blerta sot ka treguar se si po kënaqet në pushime, ndërkohë që ka sjellë foto e video ku u shfaq jashtëzakonisht tërheqëse.

Ajo nuk hezitoi të postojë edhe imazhe në të cilat e teproi me ekspozimin e trupit, sidomos në këtë foto teksa është e kthyer pas nga kamera.

Padyshim që një pozë e tillë është mirëpritur nga 174 mijë ndjekësit e saj në instagram.

Related posts

Befason Alketa Vejsiu, si rrallëherë publikon fotografi me bikini dhe ekspozon linjat trupore

D V

Edhe mami Kate harron; Gabimi që bëri dukesha gjatë blerjeve shkollore me George dhe Charlotte

D V

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com