Miss Blerta Veseli tregon më shumë se që duhet nga banjo e hotelit

Modelja nga Gjilani ka provokuar sërish.

 

Blerta Veseli është vajza që rrëmbeu kurorën e më të bukurës në vitin 2020-të në “Miss Universe Kosovo”, shkruan lajmi.net

Sot Blerta ka sjellë një imazh teksa ndodhet në pushime, duke pozuar joshëse në bikini nga banjo e hotelit.

Ajo mori goxha vëmendje për shkak të ekspozimit të linjave të bollshme trupore që po e bëjnë një super femër.

Ndryshe, Blerta tanimë është bërë një vajzë e njohur dhe e përfolur, ku muaj më parë në mediat rozë qarkullonin lajme për një lidhje të mundshme mes asaj dhe Majkut, që rezultuan të pavërteta.

Related posts

Dustin Tavella shpallet fitues i “America’s Got Talent”

D V

Një intervistë nuk i tha të gjitha, Harry shkruan libër për jetën në mbretëri

D V

Fifi tregon pasojat që i ka lënë ankthi dhe si i përballon ato!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com