Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mitreski: Shtyrja e regjistrimit në interes të marrjes së të dhënave përkatëse

Shkup, 30 mars – Vendimi për shtyrjen e regjistrimit u mor bazuar në disa fakte, përfshirë situatën epidemiologjike në terren, tha deputeti i LSDM-së Jovan Mitreski në emisionin “200” në Alsat.

Në një situatë me pandemi ku për sa i përket fakteve, për atë që po ndodh me të vërtetë, për sa i përket frikës së qytetarëve nga pandemia, për sa i përket dëshirës për të bërë regjistrim të suksesshëm që do të tregojë rezultatet e vërteta është ajo që bënë liderët.” tha Mitreski.

Postime të ngjashme

Zaev në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Vjenë

Zekirija Haxhiu

Vazhdon trendi i ulët i të infektuarve me Covid, vazhdon dhe vaksinimi

Zekirija Haxhiu

BE sot pritet të shtojë Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve epidemiologjikisht të sigurta

Bekim Laçi

Vizita e Zaevit në Sofje plot me shpresë, por në Shkup u kthye duar bosh

Zekirija Haxhiu

Moti sot në Maqedoni

Zekirija Haxhiu

PDSH nesër mban Kuvendin e degës në Tetovë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...