Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

Këngëtari i njohur Dod Kalaj ka qenë i ftuar në emisionin Ministria e Shyhretit me Mixhën Bibë dhe Simonin ku e gjithë ngjarja zhvillohet sikur këngëtari ishte ftuar të këndojë në darsëm por që e njejta dështon, duke përshkruar kështu një realitet të qartë që mund të ndodhë në trojet tona. Gjatë bisedës mes tyre situate eskalon duke u kërcënuar kështu edhe me armë, e gjithë ngjarjen mund të shihni në videon në vazhdim:

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...