Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Miza e bezdisë Mike Pence gjatë debatit, Joe Biden nis shitjen e produkteve kundër tyre

I nominuari për President i Demokratëve, Joe Biden, nuk humbi kohë për mbledhjen e fondeve, që nga momenti i çuditshëm gjatë debatit të së mërkurës mbrëma kur një mizë u ndal në kokën e zëvendës presidentit Mike Pence dhe u ul atje për gati dy minuta ndërsa ai vazhdoi të fliste.

“Vendos 5 dollarë për të ndihmuar këtë fushatë”, shkroi Biden në Twitter me një një foto të vjetër të tij duke mbajtur një lopatë për miza, transmeton Telegrafi.

Fotografia duket të jetë së paku një vit e vjetër dhe u postua në faqen e Biden në Facebook në tetor të vitit 2019.

Gjatë debatit, kandidatët diskutuan çështjet që kanë përcaktuar fushatën presidenciale – por miza në kokën e Pence ishte mbase momenti që tërhoqi më shumë vëmendjen në mediat sociale.

Brenda pak minutash dikush kishte bërë një llogari në Twitter për fluturimin e mizës, dhe njerëzit filluan të ndanin meme dhe shaka nën hashtag #PenceFlyHead.

Postime të ngjashme

Në Louvre kthehet parzmorja që ishte vjedhur gati 40 vjet më parë

S.B.

Motrat binjake japoneze bëhen multi-milionere falë video-lojërave për gratë

S.B.

Familja u gjet duke bërë kamping buzë një shkëmbi të rrezikshëm

S.B.

Vajza nuhati këmbët e babit dhe reagimi i saj e bëri shumë persona të qeshnin

S.B.

Elon Musk tregon se çfarë mendon lidhur me armët bërthamore

S.B.

Si është të jetosh në Cameron Airpark të Kalifornisë, e krijuar për pilotët – shtëpitë e të cilëve kanë hangarë si garazhe

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...