Agjencia Zhurnal.mk

Mjegull dhe borë në disa akse rrugore

Shkup, 27 mars, zhurnal.mk – Dukshmëri të ulur prej 50 deri në 100 metra për shkak të mjegullës sot në mëngjes ka në grykat malore Pletvar dhe Presekë, informon Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Reshje të borës ka në Kodër të Diellit, Mavrovë dhe në grykat malore Presekë dhe Strazhë.

Në rrugët tjera përgjatë shtetit komunikacioni po zhvillohet në rrugë të lagështa.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...