Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Mjegull në Ohër, dukshmëria deri në 50 metra

Shkup, 4 shkurt  – Për shkak të mjegullës dukshmëri deri në 50 metra sot në mëngjes ka në Ohër, ndërsa në akset e tjera rrugore në shtet komunikacioni po zhvillohet në rrugë kryesisht të thata.

Në disa akse të caktuara rrugore të cilat kalojnë nëpër qafat malore është e mundur paraqitja e shembjeve të imëta.

Nga ndërmarrja publike “Rrugët e Maqedonisë” apelojnë për vozitje të kujdesshme dhe përshtatjen e shpejtësisë me kushtet në rrugë. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Zaevi: Unë dhe disa ministra jemi nisur drejt Koçanit

D V

Në territorin e Qytetit të Shkupit intervenime për 16 zjarre, të gjithë janë lokalizuar

D V

Po evakuohen personat e palëvizshëm dhe prona pas zjarrit në lokalitetin Pasjak në rajonin e Pehçevës-Dellçevës

D V

QMK: Zjarre në tërë vendin, gjendja më kritike në Koçan

D V

Shtohen kolonat nëpër pikat kufitare në Maqedoni

D V

Pendarovski: Armata u kyç në shuarjen e zjarreve, nesër në mëngjes helikopterët shkojnë për të ndihmuar në Koçan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...