Mjeku i njohur tetovar, Skender Saidi krah Bilall Kasamit

Shkup, 9 tetor – Në debatin e sotëm të organizuar për Zgjedhjet Lokale 2021 në Maqedoninë e Veriut ka thënë se në këto zgjedhje duhet të përkrahet kandidatura e Lëvizjes Besa për kreun e Komunës së Tetovës, Prod.Dr. Bilall Kasamin.

Dr.Skender Saidi është kirurg urolog i njohur si profesionist në lëminë e tij dhe një personalitet që gëzon resperkt të madh në rajonin e Pollogut, por edhe më gjërë, gjithashtu Dr.Skenderi është edhe në mesin e 20 mjekëve më të mirë në Maqedoninë e Veriut.

Related posts

Musliu: Rezultati nuk është dramatik, por është një mesazh serioz për qeverinë

D V

Pendarovski për 30-vjetorin e pavarësisë: Të bashkohemi rreth interesave vitale të qytetarëve (drejtpërdrejtë)

D V

Osmani nga Gjermania fillon turne intensiv diplomatik

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More