Bota

Mjeku i presidentit Trump jep detaje për gjendjen shëndetësore të tij

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se ai dhe Zonja e Parë, Melania, kanë dalë pozitivë në testin për koronavirus. E gjendja shëndetësore e presidentit sipas mjekut personal të tij raportohet të jetë stabile.

Detaje ka dhënë mjeku i presidentit, Sean Conley

“Presidenti dhe Zonja e Parë janë të dy mirë në këtë kohë, dhe ata planifikojnë të qëndrojnë në shtëpi brenda Shtëpisë së Bardhë gjatë rikuperimit të tyre,” shkroi Conley.

 “Sonte, Melania dhe unë testuam pozitiv për COVID-19. Ne do të fillojmë procesin e karantinës dhe rikuperimit menjëherë. Do ta kalojmë këtë bashkë!” , shkruan Trump.

Postime të ngjashme

Sllovenia me masa të reja kundër pandemisë

admin

Pasiguria në zgjedhjet në SHBA trondit tregjet financiare

H S

Austri, nëna vret tre fëmijët e saj

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...