Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Mjetet përplasen kokë më kokë dhe bëhen copë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin nacional Berat-Urë Vajagurore, në fshatin Moravë.

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë më njëra-tjetrën, ku mjeti tip Benz 250 është përplasur me mjetin e OSHE-së.

Paraprakisht raportohet për 3 të plagosur rëndë.

Në vendngjarje janë forca të shumta të policisë dhe repartit zjarrëfikës.

Postime të ngjashme

Ilir Meta: “Kam një paralajmërim, për kryeministrin”

N E

Analizë / Hartë e re për Ballkanin, Maqedonia do të shndërrohej në teatrin më të përgjakshëm të tragjedisë së re të njohur si “ZGJIDHJA”!

R Zh

Ilir Meta: ” “Çdo pikë gjaku që derdhet në fushatë është përgjegjësi personale e Edi Ramës, e Ardi Veliut”

N E

Edi Rama: “Plagosja e Kavajës e patolerueshme”

N E

Flet babai i autorit të sulmit në xhami: Ai ndjente që e ndiqnin persona nga mbrapa

N E

Ilir Meta dhe Lulzim Basha drejt Kavajës

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...