“M’ke rrejt” – kënga më e re nga Skerdi dhe Teuta Selimi

Artisti i njohur shqiptar, Skerdi, ka lansuar ditën e sotme këngën e re.

“M’ke rrejt” titullohet projekti, për të cilin ka bashkuar forcat me këngëtaren Teuta Selimi.

Kënga e dyshes u kompletua edhe nga ana vizuale, gjersa artistja mori vëmendje të madhe me paraqitjen tërheqëse në videoklip.

Teuta Selimi (Foto: YouTube)

Teksti dhe melodia u realizua nga vet këngëtari, kurse për ‘beat’-in u përkujdes Joezee.

Miksimi dhe masterizimi u bë në studion e Red Box Entertainment nga producenti Big Bang.

Me t’u publikuar, projekti mori reagime të menjëhershme të cilat njëherësh ishin mjaft pozitive.

Related posts

Luana Bajrami – aktorja shqiptare me rol në filmin që fitoi çmimin kryesor në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

Mundësia për të rregulluar marrëdhëniet me familjen, Harry e Meghan do të kalojnë Krishtlindjet në Angli

D V

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More