Agjencia Zhurnal.mk

Modeles së “Playboy” i hynë në shtëpi, e lidhën me litarin e qenit

Një modele e Playboy, Lauryn Elaine, ka përjetuar çaste tmerri teksa ka qenë viktimë e një grabitjeje në shtëpi.

Sipas raportit të policisë, ajo kishte hyrë te shtëpia e saj në veri të Hollivudit, në orën 23:45, dhe kishte gjetur derën të shqyer.

Brenda e prisnin brura me maska, të cilët i kishin drejtuar një armë në kokë dhe e kishin detyruar të hapte kasafortën që mbante në shtëpi.

Ata kishin përdorur litarin e qenit për ta lidhur të shtrirë në tokë, pas disa orendish, dhe kishin ikur me mallra të një vlere prej rreth 30 mijë dollarë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...