Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Modelja Aninna Ninna do të përfaqësojë Kosovën në MissEcoInternational në Egjipt…!

Modelingu eshte ndoshta fusha me e kerkuar nga vajzat simpatike por edhe qe kane krijuar tashme nje kulture ne mode. Bukuroshja jone Aninna Ninna, modele por edhe moderatore shume e talentuar, profesione te cilat ajo i ka krijuar ne Zvicer, duket se po i buzeqesh fati ne te gjitha drejtimet, edhe pse kohe pandemie. Aninna, do perfaqesoje Kosoven ne MissEcoInternational, eventi me i rendesishem i modes per 2021 i cili do mbahet ne Egjipt. Modelja e cila synon te behet nje Miss Internacional eshte nen menaxhimin e nje emri siz. Sokol Mehmetaj, i cili e ka menaxhuar mjaft mire karrieren e Aninnes. Ai eshte menaxher i MissEcoInternational Kosovo dhe eshte marre me te gjithe organizimin mediatik e jo vetem te ketij spektakli te madh. Aninnes i urojme me te mirat dhe pse jo kurora e ketij eventi te shkelqeje ne koken e saj e ta na beje krenare edhe ne!

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...