Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Modelja Belen Rodriguez do bëhet nënë për herë të dytë

Thashethemet qarkulluan prej kohësh, por nuk ishte mohuar e as pohuar nga protagonistët.

Megjithatë, modelja Belen Rodriguez ka konfirmuar tani se është shtatzënë për të dytën herë pasi është nënë e një djali të quajtur, Santiago De Martino.

Ajo dhe i dashuri i saj, Antonino Spinalbese, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë së bashku.

Lajmi po ashtu është bërë i ditur edhe nga revista Chi, për të cilën të dy dhanë një intervistë.

“Unë jam në muajin e pestë të shtatzënisë dhe jam shumë e lumtur”, i tha ajo të përjavshmes. Dhe shtoi: “Për herë të parë dua një njeri të mirë”.

Belen dhe Antonino ndërkohë janë së bashku që nga vera e kaluar. Të dy shpesh ndajnë me njëri-tjetrin momente të lumtura në rrjete sociale.

Argjentinasja më parë ka qenë e njohur për lidhjet e dashurisë me Stefano De Martino dhe me pilotin Andrea Ianonne.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...