Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Modelja Belen Rodriguez vishet nga kreatorja Lia Stublla

Zhurnal Ads

Kreatorja e njohur shqiptare, Lia Stublla, tashmë qëndron prapa çdo paraqitje elegante e të veçantë të artisteve me famë botërore.

Këtë e ka dëshmuar me bashkëpunimet e shumta që ka pasur, ndonëse vazhdon të jetë akoma mjaft prezent në tregun ndërkombëtar.

Së fundmi është modelja argjentinase, Belen Rodriguez, ajo e cila ka zgjedhur të vishet nga kreatorja nga Kosova.

Ajo ka ndarë disa fotografi në InstaStory, në të cilat ka etiketuar Stubllën dhe duket se është ndarë e kënaqur nga puna e saj.

Fustani, i veshur nga Belen, është i bardhë dhe ka një model unik të prerë anash.

36 vjeçarja dukej në formë të mrekullueshme, gjersa mori vëmendje të madhe edhe me linjat trupore atraktive.

Krahas kësaj, Lia është përkujdesur disa herë edhe për dukjen e Georginas, partneres së Cristiano Ronaldos.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa merr vëmendjen me xhaketën në vlerë pothuajse 1600 euro rrugëve të New Yorkut

S.B.

Këngëtarja kroate filmon momentin kur ndodhi tërmeti

S.B.

Fansat i publikojnë imazhe nga koncertet, Dafina Zeqiri: Më mungojnë shumë performancat dhe të gjithë ju që të këndoni me mua

admin

Kylie Jenner shfaqet joshëse në setin e ri fotografik

S.B.

Luana Vjollca shkëlqeu me fustanin në vlerë 2200 euro në emisionin e fundit

S.B.

Beyonce me poza të mrekullueshme për revistën “Vogue”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...