Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Modelja e njohur, Nita Krasniqi duket magjepsëse pranë Capturit të Ri!

Zhurnal Ads

Modelja dhe blogerja e njohur, Nita Krasniqi njihet në rrjete sociale për bukurinë dhe stilin që e posedon!

Këtë bukuri e stil së fundmi e ka shfaqur edhe duke pozuar pranë Capturit të Ri.

E veshur e tëra me të zezë, ajo është shfaqur tejet joshëse pranë Capturit të kuq.

Përndryshe, Capturi i Ri ka bërë shumë bujë kohëve të fundit prej kur është lansuar, duke pasur shitje marramendëse për shkak të elegancës, dizajnit, teknologjisë dhe performancës që e posedon.

https://www.instagram.com/p/CGFyGdVF_vU/?utm_source=ig_web_copy_link

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe që Ellie Goulding tenton ta shes

T E

Kim Kardashian magjepsëse në pozat me bikini

admin

Trinjakët e artistes pejane në festë

T E

Cardi B kërkon falje pas akuzave për përvetësim kulturor

S.B.

Rita Ora mbulon fytyrën nga paparacët, teksa fotografohet në orët e vona në shoqëri të Chris Brown dhe familjes së tij

admin

Edhe Rita Ora reagon për situatën në ShBA: Mos i quani protestues, ata janë terroristë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...