Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Modelja italiane publikon video duke u puthur me Robert Berishën

Robert Berisha është ndër emrat që tërheq vëmendje lidhur me jetën private, ndërsa shpeshherë ka qenë pjesë e thashethemeve në faqet rozë.

Muzikanti i njohur ka qenë i martuar me këngëtaren Nora Istrefi, me të cilën kanë një fëmijë, ndërsa që nga ndarja është përfolur për lidhje me femra të ndryshme.

Ditë më parë, Roberti e ka shpërndarë një video, në të cilën shihet duke darkuar me modelen italiane, Maria Bove.

Porse në profilin e saj në Instagram, bukuroshja e ka publikuar edhe një video tjetër, në të cilën puthet me këngëtarin e njohur.

Njëherësh, në fotografinë e fundit të publikuar nga Maria në Instagram, lokacioni është Prishtinë, gjë që tregon se ajo ndodhej në Kosovë.

Postime të ngjashme

Nga Jakuzi në palestër dhe pishinë/ Pushimet 32 mln paund të Tom Cruise. Aktori po relaksohet në super jahtin e Roman Abramovich

D V

Poem Vula bashkë me Sarën dhe Ledrin, takojnë Dua Lipën

D V

Veliaj konferencë me Dua Lipa: Mirënjohës për këdo na mbështeti pas tërmetit, falënderimet më të mëdha për ata që na u bashkuan me nisma humanitare konkrete

D V

“Ma la seen”, Andi dhe Arta realizojnë dëshirën e mbetur peng që në mbrëmje të maturës!

D V

Ronela Hajati shfaqet në formë të mirë nga pushimet

D V

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...