Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Modelja Joana Sanz rrëfen si është Dani Alves në shtrat

Joana Sanz ka rrëfyer disa detaje nga lidhja e saj me futbollistin brazilian, Dani Alves.

Në një bashkëbisedim ‘pyetje dhe përgjigje’ me fansat e saj në Instagram, bukuroshja iu është përgjigjur edhe pyetjeve ngacmuese lidhur me ish-lojtarin e Barcelonës dhe Juventusit.

Njëherësh, ajo ka folur edhe për jetën e saj duke treguar disa të dhëna për biografinë.

“Unë jam spanjolle. Kam lindur në Tenerife, mirëpo një pjesë e familjes time janë siriane. Të gjitha tatuazhet e mia kanë kuptime, të lidhura me dashurinë ose mungesën e dashurisë”.

“Dani Alves ma tërhoqi vëmendjen: gëzimi i tij, sa i lumtur që është, ajo që përçon. Si është Dani Alves në shtrat krahasuar me fushën e futbollit? Një kampion”, është përgjigjur Joana.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...