Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

Modelja ruse, Ariana Lirey, tashmë e ka dëshmuar simpatinë e madhe që ka ndaj reperit kosovar, Don Xhonit.

Ajo së fundmi këtë e ka shprehur edhe në një formë tjetër duke bërë një tatuazh për artistin me prejardhje shqiptare.

Lirey, e cila ndiqet nga mbi 200 mijë njerëz në Instagram, ka prezantuar së fundmi tatuazhin e bërë për Xhonatan Isufin (emri i vërtetë).

“Në vend të mijëra fjalëve boshe”, ka shkruar Lirey bashkangjitur imazhit.

Ajo po ashtu e ka treguar se është fanse e madhe e Don Xhonit, pasi ka publikuar shpesh në rrjete sociale video të ndryshme duke kërcyer me këngët e tij.

Reperi në anën tjetër po vazhdon të marrë vëmendje të madhe e të jetë njëri ndër më të pëlqyerit në treg.

Ai që nga debutimi në skenë ka sjell një sërë projektesh të suksesshme që u mirëpritën edhe nga publiku shqiptar.

Postime të ngjashme

Pas kthimit në Los Angeles, Rita Ora mahnit kalimtaret me dukjen në një dalje publike

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa pozon për numrin e ri të magazinës së njohur

Dafina Vidishiqi

Fifi: Askush nuk është si ju dhe kjo është fuqia juaj

Dafina Vidishiqi

Loredana sjell prapaskenat nga xhirimet e klipit të një ‘freestyle’

Dafina Vidishiqi

Emily Ratajkowski me një stil të guximshëm merr vëmendjen në New York

Dafina Vidishiqi

Rita Ora e lumtur për rikthimin në Los Angeles thotë se po përgatit një risi për fansat

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...