Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Modelja vendosë në xhepin e pasmë telefonin me kamerën e ndezur, për t’i “zënë” meshkujt duke e shikuar

Zhurnal Ads

Një modele ka “zbuluar” një metodë të pazakontë, për t’ia dokumentuar botës se si paraqitja e saj kudo që shkon tërheq vëmendjen e të tjerëve.

Kësaj radhe ajo ka vendosur t’i provokoj meshkujt, pasi fshehu telefonin me kamerën e ndezur në xhepin e pasmë të pantallonave, për të parë se sa meshkujt do të kthejnë kokën për t’ia shikuar të pasmet, transmeton Telegrafi.

Bëhet fjalë për Aleaxas Morgan, 24-vjeçe nga Florida, e cila numëron 4.1 milionë ndjekës në Instagram dhe ku vazhdimisht publikon fotografi të linjave trupore në rroba të ngushta.

Se për çfarë bëhet fjalë shikoni videon e publikuar më poshtë për të kuptuar në të vërtetë se si ajo i bën për vete meshkujt kudo që lëviz.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nuk e dinte që ishte në transmetim live, gazetari i BBC’së kapet nga kamera i përgjumur

S.B.

Ai u përpoq të parkonte veturën elektrike Taycan, dhe pastaj gjithçka shkoi keq

S.B.

Sonda hënore “Chang’e-5” kthehet në Tokë, sjell me vete dheun hënor

S.B.

Vajza 6-vjeçare bie nga ballkoni në lartësi prej 12 metrash, por mbijeton për mrekulli pasi ra mbi dëborë

S.B.

“UFOT ekzistojnë dhe Trump e di…”, ish-shefi i CIA-s flet për ekzistencën e alienëve

S.B.

Mbetje 2.000 vjeçare të një fëmije dhe qeni zbulohen në të njëjtin varr në Francë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...