Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Momente tmerri, pitoni gjigant mbështjell gruan

Një grua në Australi po pastronte garazhin kur shikon se poshtë makinës së saj ndodhej macja dhe një piton duke u zënë me njëri-tjetrin.

Gruaja afrohet pranë makinës dhe pitoni rreth 2-3 metra mbështillet nëpër këmbën e saj.

Ajo nuk mund ta hiqte pitonin nga këmbë kështu njoftoi shërbimin e urgjencës për ta ndihmuar.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e policëve të cilët i erdhën menjëherë në ndihmë dhe u përpoqën që t’ja hiqnin pitonin.

Gruaja po mbante kokën e pitonit mënjanë ndërkohë që një police po ia hiqte nga këmba. Në momentin që policia ia hoqi nga këmba, gruaja e merr pitonin dhe e lëshon në bar që të vazhdonte rrugën e tij.

Në ato momente ajo tregon se pitoni nuk ishte i saj dhe ishte i egër, kjo gjë i ka shokuar policët.

Ky lloj pitoni nuk është helmuese për njerëzit, por një pickim mund të shkaktojë dëme të tilla si plagë të thella.

Postime të ngjashme

Për shtatzëni më të shëndetshme pini lëng karote

T E

​Kjo vitaminë është arma më e fortë në luftën kundër sëmundjeve të rënda

T E

Qeni i shpëton jetën pronarit pasi pësoi goditje në tru

S.B.

Regjistroi një video të drejtpërdrejtë: Një aksidentit që përjetoi, bëhet hit në internet

S.B.

Ky qytet i ‘mërzitur’ në Rusi është i shkretë, temperaturat arrijnë deri në -50 gradë

S.B.

Çfarë fati – BMW mezi shmangu përplasjen me një tufë drerësh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...