Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Momenti i vrasjes në një pikë karburanti në Vranje të Serbisë

Kanë dalur pamjet e vrasjes së  rëndë që ndodhi shtunën në një pikë karburanti në Vranje të Serbisë.

Sara A. (27) u vra në një pikë karburanti në Vranje, ndërsa ishte ulur në një kafene me një djalë tjetër. Pamjet me trishtim tregojnë vrasësin që i tregon viktimës telefonin, duke folur në heshtje, dhe pastaj duke u ngritur dhe duke qëlluar me plumba.

Kujtojmë, vrasja ndodhi të Shtunën rreth orës 6 në një kafene në stacionin e karburantit pranë stacionit kryesor të autobusit, kur një burrë gjuajti disa plumba në drejtim të Sarës, e cila ishte ulur brenda me një mik, njofton gazeta serbe Republika.

Vrasësi i Sarës, Marjan S. (47) ishte burgosur më parë për vrasje. Ai u gjykua gjithashtu në një çështje tjetër për vrasjen në tentativë të ish-të dashurës së tij, e cila ndodhi 14 vjet më parë.

Postime të ngjashme

Hungaria mbyllet sërish

T E

Reagime mbi vendimin për të hetuar krimet në territoret palestineze

T E

Tërmet i ri, edhe më i fortë në Zelandën e Re, me magnitudë prej 7,4 ballë

T E

Sulmi terrorist në Suedi, ja çfarë deklaroi policia: Agresori një 20 vjeçar nga Afganistani

S.B.

Pavarësisht vrasjeve, në Mianmar vazhdojnë protestat

S.B.

Sa % e zviceranëve kanë antitrupa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...