Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Momenti kur foshnja ia “vjedh” telefonin e të ëmës që po mundohej të bënte video në TikTok

Zhurnal Ads

Ky është momenti qesharak kur një foshnje ia vjedh të ëmës telefonin, që e kishte vendosur në tavolinë për të realizuar një video në TikTok.

Foshnja fillon të vrapojë me telefon në dorë që ishte ende ndezur, dhe shihet se si vazhdimisht qeshte duke u kënaqur me veprimin që e bëri, ndërkaq të ëmës i ka dështuar tentimi për video, transmeton Telegrafi.

Videoja është filmuar në Shtetet e Bashkuara dhe për pak kohë u bë virale, duke u shikuar deri më tani ka më shumë se tetë milionë njerëz.

Në video shihen Briana dhe Jenny duke kërcyer, kur para tyre shfaqet foshnja që para syve ua rrëmben telefonin dhe vrapon nëpër apartament.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Arsyet pse çiftet në Japoni flenë të ndarë…

S.B.

‘Macja e famshme’ që jeton për 16 vjet në Aja Sofian e Stambollit është vendosur në izolim, pasi u sëmur

admin

Banorët e Shangait kanë parë diçka të pazakontë: Një ndërtesë 5-katëshe “duke ecur”

S.B.

78 vjeçari mposht të rinjtë në “Counter-Strike”, shpallet kampion (VIDEO)

Z H

Një punëtor i autolarjes ia shkatërron Ferrarin portierit të Genoas

S.B.

Rekord i të nxehtit gjatë muajit nëntor në Sydney

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...