Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Momenti kur Kate Middleton përdori pseudonimin e familjes së Princit Charles kur e përshëndeti atë

Dukesha e Kembrixhit e quajti vjehrrin Princi Charles ‘gjyshi’ kur e përshëndeti atë në një pritje të G7, ka zbuluar një lexues buzësh.

Kate Middleton, 39, përdori pseudonimin e familjes ndërsa fliste me Charles, 72 vjeç, në një pritje në Eden Project, në Cornwall, të Premten në mbrëmje, shkruan Daily Mail.

Dukesha e Kembrixhit u kap nga kamera duke thënë: ‘Përshëndetje gjysh! Si jeni?’ ndërsa Princi Çarls u kthye për t’i folur asaj në mbërritje.

Mbretëresha, Princi Charles, Dukesha e Cornwall dhe Duka dhe Dukesha e Kembrixhit mbërritën në Projektin Eden së bashku, me Kate dhe William duke ndjekur anëtarët më të vjetër të familjes mbretërore.

Ndërsa arritën në një ndalesë në hyrje, Charles u kthye përsëri për të buzëqeshur me djalin dhe nusen e tij, në këtë moment Kate i dha atij përshëndetjen entuziaste.

Charles gëzon një marrëdhënie të ngushtë me fëmijët e William dhe Kate George, Charlotte dhe Louis.

Duke folur për Cornwall Live, lexuesi i buzëve, i cili nuk u emërua, gjithashtu mori në një shkëmbim midis Dukeshës së Cornwall dhe Mbretëreshës për një shall.

Camilla, 73, u duk se i mbajti një shall Mbretëreshës, 95, dhe i tha: ‘Këtu është shalli yt’.

“Mbretëresha u përgjigj, ‘merre ti’, të cilës Camilla iu përgjigj: ‘Je e sigurt?’ Princi Charles u përpoq t’i jepte fund bisedës duke thënë: ‘Ajo nuk e dëshiron atë”.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...