Momenti kur një person tenton të rrëmbejë një fëmijë në rrugë

Videoja e tregon momentin e tentativës për rrëmbim të një 5-vjeçari në SHBA.

 

Ngjarja ka ndodhur në New York, dhe ëshët fillmuar nga kamerat e sigurisë së rrugës.

BBC shkruan se teksa nëna ishte duke ecur në rrugët e Queens, më tre fëmijët e saj, një burrë i cili doli nga makina kapi një nga fëmijet dhe e futi me zor në makinë.

Por pas tentativave të shumta, nëna arriti që ta shpëtojë djalin e saj, duke e nxjerr nga dritarja e makinës.

Pas kësaj ngjarje, agresuri u arrestua nga policia dhe akuzohet rrëmbim të një fëmijë 5-vjeçar.

https://youtu.be/rwD8URwPOok

Related posts

Me 10 dollarë mund të bëheni pronar i shtëpisë luksoze të El Chapos

D V

Kinë, forcat raketore lëshojnë raketat e tipit të ri (Foto + Video)

Z H

Tre adoleshentë finlandezë u dënuan pasi rrahën për vdekje nxënësin 16-vjeçar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com