Momenti kur tifozët hedhin gjësende në fushë dhe gjyqtari dërgon skuadrat në zhveshtore

Shqipëria është duke pësuar humbje nga Polonia me rezultat 1-0 në kuadër të ndeshjes më rë rëndësishme të fazës së grupeve.

 

Ndeshja ishte e fortë dhe pa raste shënimi deri në fundin e pjesës së dytë.

Zhvillohej minuta e 77-të e ndeshjes kur Mateusz Klich harkoi bukur në zonë duke e gjetur Karol Swiderski, i cili shënoi për 1-0.

Lojtarët polakë pasi shënuan gol u afruan te tifozët tanë, ku kishte edhe nga ata që provokonin.

Ata nuk u pritën mirë nga tifozët që filluan të gjuajë në drejtim të tyre më shishe.

Gjyqtari pas këtij incidentit dërgoi lojtarët polakë, por edhe ata shqiptarë në dhomat e zhveshjes.

Pritet që ndeshja të fillojë pasi që tifozët të qetësohen. 

Related posts

Presidenti i Atleticos, Cerezo ia mbyll derën Griezmannit: Nuk besoj që tifozët do ta falin

D V

Përveç Kosovës A, sot në aksion rikthehen edhe Kosova U21, U19 dhe U17

D V

Seria A starton në fundjavë: Juventus, Inter, Milani shihen si pretendentët kryesorë për Scudetto – por Roma, Atalanta, Napoli dhe Lazio janë aty

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More