Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Money”, kënga më e re nga Fero dhe Morena Taraku

Artistët e njohur të estradës shqiptare, Fero dhe Morena Taraku, janë dy prej personazheve më të komentuar në faqet rozë.

Ata tashmë kanë zgjedhur që të bashkojnë forcat, për të sjell në treg prodhimtarinë e tyre muzikore.

Në postimes në rrjetin social Instagram, që të dy kanë ndarë sekuenca nga kënga e re, që po pëlqehet në masë të madhe.

“Money” mban titullin kënga e re, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti M.O.B.

Tekstin e kanë shkruar vet artistët, derisa për xhirimin e klitpi ku shihen plot stil është përkujdesur Gent Films.

Vlen të përmendet se ky është dueti i parë mes palës, ndërsa po pritet mirë nga admiruesit e muzikës së tyre.

Postime të ngjashme

Jehona Dreshaj lë pa fjalë teksa merr poza joshëse në fustan të kuq

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

“Chillin’ in Kosovë”, Linda Halimi publikon foto në vendlindje

D V

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

D V

Të gjithë presin ta shohin në Tokio zhytësen e bukur braziliane – Ingrid Oliveira vjen në LO pas skandalit në Rio

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...