Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Monika Kryemadhi: 25 prilli 2021, dita e gjykimit për të çmontuar pseudoreformat. Dyshja Rama-Shahini shkatërruan arsimin

Zhurnal Ads

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi shprehet se në 25 prill të rinjtë shqiptarë do të votojnë për një të ardhme më të mirë.

Në një postim në Facebook, ku ka komentuar edhe takimin me të rinjtë e Fierit, kryetarja e LSI thotë se kjo datë do të jetë dita e gjykimit për për të çmontuar pseudoreformat dhe shkatërrimin që i është bërë arsimit nga dyshja Rama-Shahini.

Fantastik gjimnazistët e Fierit, këta të rinj që me pjekurinë e tyre kanë zgjedhur të qëndrojnë këtu, ta transformojnë Shqipërinë, ta bëjnë atë shtëpinë tonë të përbashkët.

Më 25 Prill rinia e Fierit dhe Shqipërisë do të votojë për një të ardhme më të mirë. Do të jetë dita e gjykimit për të çmontuar pseudoreformat dhe shkatërrimin që i është bërë arsimit nga dyshja Rama-Shahini dhe për të ndërtuar një sistem të ri ku ofrohet edukim cilësor, ku respektohet mësuesi, ku garantohet punësimi dhe i shërbehet zhvillimit të vendit”, shkruan Kryemadhi në Facebook.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Objektivi, konferenca e parë”/ Ministri Di Maio mesazh në shqip: Drejt Europës së përbashkuar

S.B.

Greqia vendos të mbajë të mbyllur kufirin me Shqipërinë

admin

30 vjetori i bashkimit të Gjermanisë/ Ruç dhe Meta mesazh

admin

Nga nesër ndryshon hyrja dhe dalja nga Tirana. Shihni rrugën që duhet të ndiqni

admin

VIDEO,”Vetëm 300 ditë na duhen për t’a futur krimin andej nga ka dalë”, Vasili nxjerr videon me premtimet e pambajtura të Ramës

admin

Reforma Zgjedhore/ Ambasadorët takojnë Lulzim Bashën dhe anëtaret e Këshillit Politik

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...