Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

“Monstra”, Raufi: Jemi të bindur se ky rast është i montuar

Avokati mbrojtës Naser Raufi, në fjalët përfundimtare që po i mban sot pala mbrojtëse e të akuzuarave në rastin “Monstra” tha se se shumë prova të tyre nuk janë pranuar, ndërkohë asnjë provë e palës tjetër nuk është refuzuar. Më tej ai u shpreh se ata si palë mbrojtje janë thellësisht të bindur se ky rast është i montuar. Ndërkaq  shprehi zhgënjimin e tyre edhe nga prokurorja Fatime Fetai gjatë procesit gjyqësor.

Postime të ngjashme

Ali Ahmeti për herë të parë në Meçkin Kamen

R Zh

Edhe 20 vjet nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Ohrit, gjuha shqipe ende nuk gjen zbatim të plotë

R Zh

“Nuk ka dhe nuk duhet të ketë alternativë tjetër pos BE-së”

Z H

Bullgaria e zhgënjyer me rezolutën e miratuar në Shkup

Z H

Thyhen disa drunj në stadiumin e Tetovës, kërkohen autorët

Z H

Xhaferi-Gërvalla Shvarc: Intensifikim i politikave dhe marrdhënieve ekonomike Maqedoni – Kosovë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...