Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena sjell një pjesë të shkurtër të këngës së re

Morena ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Morena Taraku ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, i cili shumë shpejt do të jetë në ‘duart’ e dëgjuesve.

“Alexander”, mban titullin kënga e re e Morenës, të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin dhe do të publikohet të enjten (5 nëntor) në orën 20:00.

Këngëtarja ka postuar një video të shkurtër, përmes së cilës sjell disa sekuenca të shkurtra të këngës “Alexandër”.

https://www.instagram.com/p/CHIoIUoHkbr/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Në atë video, mund të shohim se disa nga skenat e klipit, Morena i ka xhiruar në shtëpi, kurse disa të tjera rrugëve të Stambollit.

Këngëtarja njihet për paraqitjet atraktive në rrjete sociale, ndërsa kohën e fundit është bërë goxha aktive në muzikë.

https://www.instagram.com/p/CG2SMndlOZE/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...