Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një foto e shtrirë ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes bikineve provokuese.

Morena duket se po relaksohet mjaft shumë afër pishinës në oborrin e shtëpisë së saj super luksoze.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

Postime të ngjashme

Sa shumë qenka rritur! Gigi Hadid publikon foton e rrallë të së bijës me Bella-n

D V

Trejsi pozon me fustanin e shkurtër për setin e ri fotografik në Prishtinë

D V

Adrola Dushi rrëfen si ia shpjegoi djalit shkurorëzimin dhe çfarë kriteresh duhet të plotësojë partneri i ardhshëm

D V

Përmes një postimi, Ana Kabashi lë të kuptohet se po punon në këngën e re

D V

Sunny Hill, pushimet dhe klipi i mundshëm në Shqipëri – komenti i Dua Lipës

D V

Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...