Agjencia Zhurnal.mk

Morena tani me pozë joshëse edhe në elefant

Morena Traku tani po shijon disa ditë edhe në Tajlandë, sërish sjell foto provokuese në bikini.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, ndodhet me pushime në Tajlandë, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo me ndjekësit në Instagram po ndan fotografi të ndryshme në të cilat shfaqet provokative e veshur me bikini.

Fillimisht ‘ndezi’ rrjetin me video nga dushi e tani nuk e ka ndërmend të ndalet. Në foton më të re shihet sipër një elefanti ndërsa të pasmet i ka vënë në fokus.

“Emri i tij ishte Choo. Ai ishte shumë i lezetshëm”, ka shkruar Morena pranë postimit të fotografisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...